Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti

beyaz eşya servisi yapılan işlerde titiz iş önemi sayesinde hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliği maksimum seviyelere çıkarmaya çalışmaktadır. Alınan talepler teknisyen ve tekniker arkadaşlarımıza bildirilip kısa sürede istenilen adrese ulaşılmaktadır. Ayrıca firmanın başarılı çalışma ekiplerinin yanında kullanılan ekipmanlarında son derece teknolojik sistemlerden meydana geldiği dikkatlerden kaçmamaktadır. Firmamız teknolojinin gelişmesi ve günümüzde yeniliklere firma olarak uyabilecek durumda olmaya çalışmaktadır.

müşteri potansiyelinin artırılması için yapılması gerekenler arasında ilk sırada müşteri memnuniyetinin sağlanması vardır. Verilen hizmetin sonunda memnun olan kişilerin yine aynı firmayı tercih ettikleri tespit edilmiştir. Tüm bu önemli noktaların farkında olarak uzun yıllardır hizmet veren Çağlayan beyaz eşya servisi alanında ilerleyebilmek adına gerekli çalışmalara ara vermeden devam etmektedir. Uzman kadroyla verilen çalışmalar sayesinde beyaz eşya bakımı kısa süre içerisinde tamamlanarak cihazda kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Beyaz eşya sistemlerinde kullanılan teknolojilerin değişim geçirmesi ve yenilenmesinden dolayı şirketimiz tarafından verilen servisler son derece büyük bir önem taşımaktadır. Servis ekibimiz birçok farklı noktada hizmetlerini sunmak için hazır olarak beklemektedir. Hizmetlerimizin kalitesinden yararlanmak isteyenler için Çağrı merkezi ekibimiz gün boyu hizmetinizdedir.

çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinası, kurutma makinası, klima veya buzdolabı 

gibi kullandığınız beyaz eşyalar oluşabilecek her türlü arızaya karşı Çağlayan beyaz eşya servisi kesintisiz hizmet sunmaktadır. Uzun süre kullanım nedeniyle zaman zaman oluşabilecek arızalara karşı profesyonel yardım almak istediğiniz her durumda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Firmamız olarak 7/24 çağrı merkezimizden sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Beyaz eşyalarınız kontrol ve servis konusunda her yıl olduğu gibi kullanım sürelerini uzatmak adına bakım ve kontrollerinizi yaptırmanız gerekmektedir.

Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti
Hemen Arayın
0850 241 76 87